O mnie
Zdjęcie: Monika Lange / Code of energy


Jestem blogerką. Piszę za rzadko, ale jak już napiszę to staram się by było treściwie. Piszę, bo kocham. Mimo że ciągle szukam tego właściwego zajęcia "na całe życie", do pisania wracam bez przerwy, do tego mnie ciągnie i to uwielbiam. I ciągle sobie powtarzam, że muszę pisać częściej.

Jestem organizatorką. Trochę zwariowaną, odkorkowałam głowę i pomysły lecą same, nie chcą się zatrzymać. Już dawno temu dumnie organizowałam swoją studniówkę. A potem zorganizowałam pierwsze spotkanie blogerek w Sopocie. Stało się ono inspiracją do dalszych, regularnych działań blogowych w Trójmieście. Tak powstała inicjatywa Trójmiejskie blogi, w ramach której stworzyłam kilka ciekawych spotkań i projektów. Teraz, działając pod własnym szyldem, planuję rozwijać organizowanie wydarzeń, które stało się moją pasją. Całą moją dotychczasową blogową działalność, zarówno spotkania jak i projekty, można obejrzeć tutaj.


Jestem studentką. Od początku października 2013, po wakacjach, wróciłam na uczelnię. Niby tę samą, ale jeden stopień wtajemniczenia wyżej. Niby tę samą, ale odnowioną i z dobudowanym skrzydłem z windą i wypasionymi toaletami, gdzie oczywiście mam tylko jedne zajęcia, bo po co więcej. Studiuję transport morski, bo kocham morze, fascynują mnie statki, jednak wciąż nie wiem czy to moje miejsce do pracy zawodowej.

Jestem copywriterem. Prawie, bo z przedrostkiem junior, ale idzie mi świetnie. Uczę się bez przerwy i uczę się szybko. Pomysłów bez liku, z tekstami, kampaniami, konkursami, akcjami, eventami, fejsami i innymi bajerami jestem za pan brat!
Żeby było jasne - pisać kochałam zawsze i chociaż przez jakiś czas odłożyłam to na półkę i ciut się zakurzyło, to wraca do mnie teraz ze zdwojoną siłą.

Oto mój blog, na którym znajdziecie inspiracje w wersji pisanej. Mam nadzieję że nareszcie udało mi się nadać ostateczny wygląd i charakter blogowi i że pozostanie tak na dłużej. Wasze opinie i komentarze będą dla mnie pomocą w stworzeniu prawdziwej kopalni inspiracji.

Zainteresowanych współpracą proszę o kontakt na adres: 
aa.beinspired@gmail.com