piątek, 13 grudnia 2013

Trójmorskie Święta

W momencie kiedy to czytacie jestem na Spotkaniu wigilijnym Trójmiejskich blogów. Po raz ostatni w tym roku spotykamy się w blogowym gronie, w przedświątecznej atmosferze, jedząc prawie-świąteczne przysmaki i miło spędzając czas. 
To także moment, kiedy zdradzamy pewną tajemnicę - projekt, nad którym pracowaliśmy od początku października. Prezentujemy go teraz, bo jest świąteczny...
To książka kucharska, która powstała we współpracy z trójmiejskimi blogerkami. To Trójmorskie Święta - prosto z Trójmiasta, znad morza. To przepisy na potrawy, którymi możecie urozmaicić swój świąteczny, tradycyjny stół. Nazwa każdej z potraw nawiązuje w jakiś sposób do morskiego klimatu tworząc oryginalną całość prosto z Trójmiasta. Mamy nadzieję, że nasza książka zainspiruje Was do spróbowania czegoś nowego. Wszystkie potrawy zostały zjedzone w trakcie sesji zdjęciowej - wszystkie są przepyszne! Pozostaje mi tylko życzyć Wam powodzenia w kuchni i smacznego!

Książkę możecie obejrzeć i pobrać TUTAJ


Autorką przepięknych zdjęć jest niezastąpiona SubObiektywna, a sesja zdjęciowa została wykonana w Mitte - chleb i kawa. Za skład graficzny odpowiedzialny był Tatowy Marek i jak zawsze wyszło mu pięknie. Dziękuję!5 komentarzy:

 1. Wow!! Rewelacyjny projekt! Już zabieram się za przeglądanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Opolska Blogosfera niemal w tym samym czasie wydała (bo jutro, konkretnie) swój pierwszy magazyn kulinarny, no to prost! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko wygląda przepysznie! Pobieram książkę i jestem pewna, że znajdę tam mnóstwo inspiracji na święta :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniała sprawda :) Idę szukać inspiracji na świąteczne jedzonko !!

  OdpowiedzUsuń
 5. Super pomysł! A książeczka z przepisami bardzo ma fajny styl.. :-)
  Zdjęcia w niej są tak piękne, że jej oczami! :-)

  OdpowiedzUsuń