poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Jedno pytanie - najpiękniejsze słowo

Zainspirowało mnie do dłuższych rozważań. Połączę to z zaplanowanym wcześniej pomysłem. Będzie tym razem o pięknych słowach, o ich znaczeniu i o tym jak ważne są.

Obejrzyjcie krótki film i odpowiedzcie mi proszę na to pytanie:
Które słowo jest wg Was najpiękniejszym na świecie?

Autorami filmu są Dawid Pereira i Sylwia Balawender z TSN Studio.
Dobranoc!

13 komentarzy:

 1. W takim razie trzymam mocno kciuki żeby niedługo się udało :) Fajnie, że są takie młode dziewczyny, które marzą o dzieciach.
  Ja specjalnie jakoś nie marzyłam, raczej myślałam, że nigdy nie będę mieć dzieci, ale teraz jak mam to jestem najszczęśliwsza na świecie ;)


  Co do najpiękniejszego słowa na świecie... Sama nie wiem, ciężko wybrać jedno.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rodzina to jest dla mnie najpiękniejsze słowo !

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem dla każdego człowieka jest to zupełnie inne słowo. Dla rodziców najpiękniejszym słowem może być pierwsze słowo ich pociechy , jak usłyszą , że dzięki nim jest szczęśliwe. Dla innej osoby może być to długo wyczekiwane słowo kocham. Dla rodziny osoby chorej najpiękniejszym słowem będzie zdrowie...Jest tych słów setki i każde z nich ma dla danej osoby szczególną wartość. Duże znaczenie ma też sytuacja w jakiej się znajdujemy.
  Nie potrafię wybrać jednego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie najpiękniejszym słowem jest miłość..

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciężko wybrać jedno słowo, Miłość, Wiara, Nadzieja. Każde słowo, które ze sobą coś niesie będzie tym najpiękniejszym. Ostatnio miałam klienta (sprzedaję w sklepie, który nie używał gradacji słowa "ładny", tylko na każdą rzecz która wprawiała go w zachwyt mówił; najpiękniejszy i w każdej tej rzeczy dostrzegałam piękno jak i on. Bo rzeczywiście czasem wystarczy nadać czemuś ton w sobie, nawet jeśli to zwykłe buty ;) On widział siebie w nich na wycieczce w górach, ze znajomymi. Miał wizję dla zwykłej rzeczy. To podejście udzieliło się i mi.

  Wracając do tematu, ostatnimi czasy istotnymi dla mnie słowami są dwa współmierne; uczciwość i sprawiedliwość, coraz mniej spotykane i w słowniku i w czynach. Wielka szkoda.

  Świetny pomysł na wpis, można by rzec, że najpiękniejszy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. KOCHAM! :) ja kocham wielu ludzi, mam pojemne serce :)

  OdpowiedzUsuń
 7. według mnie miłość:) jedno słowo definiujące tak wiele;)

  OdpowiedzUsuń
 8. ciężko wybrać jedno, ale chyba słyszeć słowo "mama" w wykonaniu własnego dziecka jest najfajniejsze!a "kocham" w wykonaniu kogoś kto tak na prawdę czuje też:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nooo bluza i buty zajebongo, Maks bluzę dostał od www.zalando.pl, a buty ode mnie :) Sardynki już raczej nie dostanie, ale jedna nam wystarczy :)

  OdpowiedzUsuń