wtorek, 12 marca 2013

Pstrykaliada 2013.

Zostałam poproszona o umieszczenie informacji o Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Studenckiej Pstrykaliada. Poniżej umieszczam informacje szczegółowe, a sama zapraszam do zapoznania się z harmonogramem warsztatów i wykładów. Te na Uniwersytecie Gdańskim zapowiadają się bardzo ciekawie.


Wszystkich studentów zainteresowanych fotografią zapraszamy udziału w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Studenckiej organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.
Nieważne czy robicie zdjęcia od wczoraj, czy ta pasja zajęła wam już 10 lat życia. Każdy powód jest dobry, żeby rozwijać swoje umiejętności i spróbować swoich sił!
W tym roku motywem przewodnim konkursu jest dialog, a kategorie, w których oceniane będą zdjęcia, to:
• Mowa ciała (portret)
• Na styku kultur (reportaż)
• W chaosie / spokoju (cityscape)
Jury złożone z najwyższej klasy profesjonalistów i autorytetów w dziedzinie fotografii czeka na wasze oryginalne i zaskakujące pomysły do 20 marca 2013 roku.
Zachęcamy do chwycenia aparatu i wykorzystania własnej kreatywności - naprawdę warto! Na autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Są to między innymi: bezpłatny rok nauki na kierunku Fotografia w Warszawskiej Szkole Filmowej, warsztaty w Warszawskiej Szkole Fotografii, Kadratowo, kursfoto.pl, bony na artykuły fotograficzne w sklepie internetowym Fripers.pl, roczne prenumeraty takich czasopism fotograficznych jak FOTO i Digital Camera oraz nagrody książkowe ufundowane przez wydawnictwo Arkady oraz księgarnię Serenissima.

Regulamin oraz inne szczegóły Konkursu znajdziecie na stronie www.okfs.art.ploraz na naszym profilu na facebookuhttps://www.facebook.com/nzs.okfs.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz